Květen 2007

David Spilka

13. května 2007 v 10:16
Šťastné číslo: nemám

Znamení zvěrokruhu: Ryba

Oblíbená píseň/hudba: Já sem spíše přes ten rock a metal, cokoli je hezké když je to dobře zahrané. Momentálně mám oblíbenou vlastní skladbu: Realita

V současnosti zahraniční nejoblíbenější písnička: Limp bizkit-behind blue eyes

V současnosti nejoblíbenější českápísnička: David Koller-Chci zas v tobě spát&,.. (Začala se mi líbit od posledního kola v divadle) Dále od Lucie- Jeden tvůj dotek.

Nejoblíbenější zahraniční hudební skupina/zpěvák: Mám hodně oblíbených skupin.Mezi nejoblíbenější patří: Dream Theater, Korn (nový), Fates Warnink, Blink 182,Motley Crue a je jich mnohem víc

Nejoblíbenější česká hudební skupina/zpěvák: Calibos/M.Spilka, Lucie/D.Koller,Arakain/P.Kalář/Tužimský

Oblíbené jídlo: Vepřo knedlo zelo.

Oblíbená česká nebo slovenská celebrita: L.Svěrák, L. MarešJ (Eso, je super), Koller, Kolář, L. Bílá, K. Gott, I.Csaková, a zbytek poroty, teď když jsem je viděl na vlastní oči.

Oblíbený sport: Capoeira-bojové umění, artistika, běh, plavání.

Eva Longoria

13. května 2007 v 10:12
Zahrada plná slavných nastrojených celebrit, ženy pobíhající ve svatebních šatech, hromada jídla a hektolitry pití. Že by herečka Eva Longoria už nechtěla dál čekat a rozhodla se vzít si svého přítele Tonyho Parkera o dva měsíce dříve?

Je pravda, že této teorii ledacos nasvědčovalo, ale skutečnost je jiná. Evina kolegyně ze seriálu Felicity Huffman pouze uspořádala menší předsvatební party pro přátele.

Toaletní papír

Na oslavu dorazili snad všichni, co pro Evu v životě něco znamenají. Nechyběly její kolegyně ze seriálu Teri Hatcher, samozřejmě hostitelka Felicity a dorazila i Marcia Cross, které doma nechala svá dvouměsíční dvojčata. Nechyběl dokonce ani Evin osobní kadeřník Ken Paves a stylista Robert Verdi.

Během oslavy si hosté a zejména nastávající nevěsta užili kopec legrace. Hráli různé společenské hry a družičky měly dokonce podle staré americké tradice za úkol vyrobit si svatební šaty z toaletního papíru. Budoucí nevěsta poté vybrala šaty ze všech nejhezčí, které patřily herečce Teri Hatcher, která si z toaletního papíru dokázala spíchnout nejen šaty, ale dokonce si vlastnoručně vyrobila i závoj a diadém.

Dary

Po honosném obědě, během kterého se jedli losos doplněný zeleninovým salátem, předali hosté Evě svatební dary. Svatební hosté se na skladbě darů dopředu domluvili a povedlo se jim nábytkem, spotřebiči a doplňky zařídit nový dům budoucích manželů.

Svatba

Basketbalista belgického původu požádal Evu o ruku loni v listopadu. Svatba se uskuteční 7. 7. 2007 na zámku ChČteau de Chantilly na sever od Paříže.
Podařilo se nám zjistit, že Evu budou zdobit šaty z módního domu Badgley Mischka a boty od Giuseppe Zanottiho.

Karel Gott

13. května 2007 v 10:10
Neslýchané! Mnohonásobný slavík Karel Gott (67) vážně přemýšlí o definitivním odchodu z populární scény.

O takových zásadních životních krocích se rozpovídal v rozhovoru pro rádio Frekvence 1. "Poté, co jsem dokončil album Má pouť a následně velké turné, budu uvažovat o tom, jestli má smysl produkovat další písně, co dál a jestli vůbec dál," svěřil se Karel.

"Myslím to vážně," dodává důrazně. Hlavním impulzem k takovým úvahám je bezpochyby rodina. "Budu si vychutnávat domov, výlety s dcerkou Charlottkou, pojedeme někam na venkov a pak zase budeme doma... V soukromí a příjemné náladě," zasnil se Gott a v jeho hlase bylo znát, že právě klidný rodinný život se teď stává jeho hlavním zájmem.

Představa je to jistě pohádková, ale změna v zaběhnuté domácnosti, kde otec platí za úspěšného produktivního muže, by nemusela vztahu právě prospět. Co když Ivanka (30), která je ženou v nejlepším věku, má svoji práci a ještě zvládá výchovu malého dítěte, bude mít najednou vedle sebe pasivního důchodce bez životního zápalu? Neztratí zpěvák v jejích očích autoritu? Navíc, když se Gott stáhne do ústraní, jeho krásná mladá žena by se mohla stát atraktivním objektem mladších svůdníků. V takových případech u mužů dochází k silné frustraci. Nešije si na sebe zpěvák ze svého romantického snu spíš bič?

Orlando Bloom

13. května 2007 v 10:08
Když má něco herci Orlandu Bloomovi udělat radost, pak je to zástup jeho náctiletých fanynek, které řvou šílenstvím k omdlení. Hvězda filmu Piráti z Karibiku to shledává sice divným, ale zároveň mu to přijde sladké. Mnohdy se ale stane, že ho dostanou fanynky doslova do úzkých.
3.5. 2007 10:45

LONDÝN - V nedávném rozhovoru pro magazín Gotham prohlásil: "Je to docela sladké, víte. Je to velmi čistá a velmi skutečná reakce, protože ony to neovládají. Jsem vždy okouzlen a velmi se mě to dotýká, protože je to věrohodné. Pamatuji si, jak jsem byl ve Španělsku během natáčení Království nebeského. Mluvil jsem s mámou na telefonu a v půlce toho hovoru se mě zeptala, co to je tam v pozadí. Jen jsem řekl, to jen několik holek tady piští."

Méně radosti mu ale udělala fanynka při premiéře v New Yorku. Ta ho totiž zastavila a oddělila od bodyguardů. Krasavci Orlandovi pak vyčetla, že ji nezdraví. "Řekla mi jen, že byla na každé premiéře a neřekl jsem jí ani ahoj. Byl jsem skutečně vytočený. Cítil jsem se vůči ní provinile," dodal Bloom.


Herec Orlando Bloom nesmírně rád jezdí metrem. Ačkoli tomuto dopravnímu prostředku se celebrity snaží vyhýbat, hvězda filmu Piráti z Karibiku tady čeká na krásné dívky. Orlando s nimi flirtuje a představuje si, že tu potká třeba lásku svých snů. Devětadvacetiletý herec se přiznal, že už v metru sbalil hodně holek.
28.10. 2006 11:46

LONDÝN - "Vždycky jsem jezdil metrem. Celou dobu jsem se v metru zamilovával. Sedíte a naproti vám je někdo, vaše oči se setkají, nic není řečeno, a potom oba vstanete a jdete si každý po svém. Je to jako ta šílená podzemní síť a mě to vždycky fascinovalo," tvrdil Bloom britskému listu London Lite.

V metru už dnes ale lásku nehledá. Raději se ohlíží po Los Angeles, kde se mu nejnověji zalíbila Penélope Cruzová. Randí s ní údajně i přesto, že se teprve před pár týdny rozešel s přítelkyní Kate Bosworthovou.

"Byli rozhodně spolu a drželi se za ruce," tvrdil novinářům zdroj, který Orlanda s Penélope sledoval. Mluvčí Cruzové to však odmítla.

Naruto 2

13. května 2007 v 10:04 | Johana
Tenhle je skvělej :-D (ten poslední)

Hilary Duff

12. května 2007 v 15:58
Hilary Duff od pěti let navštěvovala balet, a tak jako ve všem, i v něm byla výborná. Po dvou letech se dostala do velmi známého tanečního klubu The Nutcracker (u nás známý jako Louskáček). Později začala hrát v reklamách a v jedenácti letech uspěla v konkurzu na film Casper Meets Wendy (Casper a Wendy), který ji pomohl ke slávě a úspěchu.

Potom hrála jen maličké role - například v Chicago Hope, ale ve třinácti uspěla v konkurzu na TV seriál Lizzie McGuire. Američani si tento seriál zamilovali (a s ním samozřejmě i Hilary). V pár dílech dokonce i zpívala, a protože to nebylo vůbec špatné, rozhodla se, že bude i zpěvačka. A tak vlastně vzniklo její první CD Santa Claus Lane, později nazpívala i některé písně na soundrack k seriálu Lizzie McGuire.

To už Hilary znala celá Amerika, takže se není co divit, že ji režiséři začali obsazovat do filmů jako o závod. První se jmenoval "Agent Cody Banks". Potom skončilo natáčení seriálu Lizzie McGuire, a tak se produkce rozhodla natočit film Lizzie McGuire Movie (u nás jako Italské prázdniny), čímž seriál Lizzie McGuire nadobro zpečetili.

Hilary dokonce za film získala cenu za nejlepší teenagerovskou roli roku. Potom si založila vlastní skupinu a začala se zpěvu věnovat naplno. Na konci roku 2003 jí vyšlo již druhé a více úspěšné album Metamorphosis, natáčela film Cheaper by the Dozen (Dvanáct do tuctu), v dubnu 2004 vyhrála cenu za nejlepší zpěvačku roku na Kids ChoiceAwards.

Tím Hilina kariéra rozhodně nekončí. V červenci 2004 (v USA) byl v kinech její další film - A Cindrella Story (Moderní Popelka). V roce 2007 vychází Hilary nejnovější album s názvem Dignity.

Kde jsou hry?

12. května 2007 v 11:42 | johana
Takže tady jsou iternetové stránky na kterých jsou super hry a čekají jenom na vás!
www.superhry.cz
www.webgames.cz
www.webhry.cz
www.mojehry.cz
www.hry24.com
www.herna.biz
Tak se tam mrrkněte s pozdravem Johana

Moravskoslezský kraj

7. května 2007 v 10:50 | Johana
Krajské město Ostrava.Další města:Opava,Frýdek-Místek,Karviná,Bruntál,Nový Jičín.
Poloha: Leží na severu Moravy a Slezska.
Povrch:Území kraje je z větší části hornaté.Na severozápadě se zvedá pohoří Hrubý Jeseník,na jihozápadě Nízký Jeseník.Jižní hranici se Zlínským krajem a jihovýchodní hranici se sousedním Slovenskem lemují Moravskoslezské Beskydy.Mezi pohořími Jeseníky a Moravskoslezské beskydy leží sníženina Moravská brána.
Vodstvo: Kraj je odvodňován řekou Odrou,do níž se vlévají přítoky Opava s Moravicí, Ostravice a Olše.Územím Moravskoslezského kraje prochází rozvodí mezi úmořími Baltského a Černého moře.Řeka Odra se svými přítoky zde na severu opouští naše území a teče do Polska, kde odvádí vody do Baltského moře.
Zemědělství: V podhůří zemědělci pěstují zejména brambory,len,oves,chovají krávy a ovce.
Průmysl: Ostravsko je jedním z největších průmyslových center Republiky.Základem pro rozvoj průmyslu bylo černé uhlí,které se tady v minulosti těžilo v několika hlubiných dolech.Dnes se těží jen na Karvinsku. S pozdravem Johana!!

Základní škola Cihelní

7. května 2007 v 10:16 | Johana
Takže já chodím na školu Cihelní a pokud na ni nechodíte můžete se podívat aspoň na naše stránky!
www.cihelni.cz
S pozdravem Johana

Naruto

7. května 2007 v 10:13 | Johana


Zdroj:http://eldorado13.blog.cz

Něco o Tokio Hotel

1. května 2007 v 14:32
Kluci pocházejí ze sousedního Německa a jsou čtyry- Bill, Tom, Gustav a George. Nejdřív zpívali samotní Bill a Tom ale jednou se na jejich konzert šli mrknout Gustav a George, líbilo se jim jak kluci zpívají, dali se dohromady a vznikl Devilish. Pak to ale chtělo změnu a dali si jméno Tokio Hotel. Tento název odůvodnili tak, že TOKIO- město a HOTEL- že jak furt cestují, tak sou prý ubytování v hotelech. Už několikměsíců je na světě jejich CD Schrei z kterého je i pilotní píseň Durch den Monsun (Monzunem). Natočili k němu klip, který byl velmi žádaný vna Vivě plus v pořadu Get the clip. Další singl je Schrei a je to taková vyřvávačka. Bill ho má prý nejradši protože je to jaká si komunikace s publikem při konzertech. A to možná nevíte, že Tom se dal taky na zpěv, nebo aspoň zatím nazpíval singl Schwarz.

Wítch-pět čarodějek

1. května 2007 v 12:44 | Johana

Wítch.Anglické slovo Wítch tedy čarodějka tvoří jména pěti nej kamarádek.Will,Irma,Taranee,Cornelia,Hay Lin.Potom co jim babička od Hay Lin řekla že jsou strážkaně a mají každá svůj živel holky tomu potom začali věřit a Willhemina (Will) byla jejich vůdkyně a proč?Protože měla srdce kondrakaru které mohla zavírat a potom dokonce otevírat portály a přeměňovat obyčejné holky do Strážkyň!!..Jméno strážkyně-živel

Will-Energie
Irma-Voda
Taranee-Oheň
Cornelia-Země
Hay Lin-Vzduch

VIN DIESEL

1. května 2007 v 12:32 | Johana
Vin uskutečnil svůj herecký debut již v sedmi letech v New Yorském divadle. Průběh jeho dospívání byl přímo spojen s divadlem. Na vysoké škole Hunter College studoval tvůrčí psaní a postupně začínal psát scénáře. Již na počátku devadesátých let se stal aktivním filmařem a prvním jeho snímkem byl film "Multi-Facial", který byl vybraný pro filmový festival v Canes. V tomto filmu nejen hrál, ale zároveň jej režíroval, produkoval a napsal k němu scénář. Po prvním úspěchu se s menší odmlkou vrátil s dalším filmem "Strays" (1997), který režíroval, produkoval, napsal k němu scénář a zahrál si roli Ricka. Film byl opět úspěšný a byl vybrán na Sundance Festival.

Dalším významným úspěchem byla role ve velkolepém filmu režiséra Stevena Spielberga, Zachraňte vojína Ryana "Saving Private Ryan" (1998). kde si zahrál s velkými hvězdami jako Tom Hanks a Matt Damon.

Ke všem svým schopnostem přidal mluvenou roli v animovaném filmu Železný obr "The Iron Giant" (1999), která byla opět velmi kladně přijata. Ve filmu Riziko "Boiler Room" (2000) si zahrál s dalšími mladými herci jako Giovanni Ribisi, Ben Affleck, Jamie Kennedy a Nicky Kattin. Ve filmu si zahrál mladého úspěšného makléře Chrise, který si ve svém věku prodejem akcií vydělává spoustu peněz, ale jak se postupně dovídá, vše není až tak v pořádku.

Také na sebe významně upozornil ve sci-fi Černočerná tma "Pitch Black" (2000), kde se v roli trestance spolu s posádkou přepravní lodi zřítil na podivnou planetu bez noci, ale jednoho dne noc přece nastane a probudí se smrtící monstra. Jedním z jeho nevýznamnějších filmů byl úspěšný akční thriller Rychle a zběsile "The Fast and the Furious" (2001). V roli vůdce pouličního gangu Dominika, který je zapleten do krádeží kamionů i s nákladem, aby získali více peněz na speciální úpravy aut a motorek, s nimiž pořádají nelegální závody nočním městem.

Hned první víkend po uvolnění film utržil přes 40 milionů dolarů, což byly výrobní náklady filmu. Film se stal absolutním trhákem, který Vina vynesl mezi nejvýznamnější Hollywoodské celebrity. Za tuto roli byl Vin nominován na dvě ceny MTV Movie Award, z nichž jednu získal.

Rok 2002 pro něj byl nejvýznamnější rolí tajného agenta xXx v sejnojmenném filmu "xXx", který vystihuje eXtrémní! eXplozivní! eXcelentní! Vin v roli Xandera Cage je najat Augustusem Gibbonsem (Samuel L. Jackson), ostříleným agentem, aby pomohl čelit beznadějné situaci, neboť jejich tajný agent byl zabit ve vzdálené Praze velmi nebezpečnými recidivisty vedenými bývalým velitelem ruské armády.

V roce 2005 si zahrál roli Shanea Wolfa ve filmu režiséra Adama Shankmana, Ochránce. Postava Shanea Wolfa Diesela přitahovala už od okamžiku, kdy si poprvé přečetl scénář. Považoval ji za vhodnou příležitost, jak se diváckému publiku představit v roli, v jaké ho dosud nemělo šanci spatřit. Přestože Shane zpočátku působí jako tvrdý a nemilosrdný voják, brzy objeví také některé komické nedostatky a skrytou touhu být součástí rodiny - a to všechno díky tomu, že je donucen hlídat několik dětí, které po něm vyžadují věci, jež nijak nesouvisejí s odvahou, svaly nebo zvládnutím kliků na jedné ruce."Ochránce mi připadal jako plnohodnotná klasická rodinná komedie od Disneyho," říká Diesel. "Pojednává o muži, který nikdy neměl rodinu a jako příslušník Navy S.E.A.L. se vždycky snažil držet si lidi od těla. Nyní je však okolnostmi donucen pokusit se zastat roli otce těchto pěti rozpustilých dětí, na což opravdu žádný výcvik nemá. Shane je skvělý v tom, že ovládá snad každou vojenskou strategii a bojovou techniku na světě, ale každodenní záležitosti, jako je výměna plenek, jej dokáží dostat do kolen. Čeká jej tedy několik velkých změn a také velké překvapení - bude se divit, jak náročný, ale vděčný může být rodinný život, který si nikdy nedokázal dost dobře představit."

1. května 2007 v 12:25 | Johana
Ahoj lidičky! Já jsem Johana.
Je mi 11.let.
Chodím do 6.třídy.
Mám ráda zábavu , wítc,líčení,High school musical a můj pokoj!
a jako poslední oznámení je že tento blog je můj asi tak 7 !
Tak Ahoj Johana
<a href="http://www.toplist.cz/" target="_top"><img
src="http://toplist.cz/count.asp?id=660510&logo=mc" border="0" alt="TOPlist" width="88" height="60"/></a>