Eva Longoria

13. května 2007 v 10:12
Zahrada plná slavných nastrojených celebrit, ženy pobíhající ve svatebních šatech, hromada jídla a hektolitry pití. Že by herečka Eva Longoria už nechtěla dál čekat a rozhodla se vzít si svého přítele Tonyho Parkera o dva měsíce dříve?

Je pravda, že této teorii ledacos nasvědčovalo, ale skutečnost je jiná. Evina kolegyně ze seriálu Felicity Huffman pouze uspořádala menší předsvatební party pro přátele.

Toaletní papír

Na oslavu dorazili snad všichni, co pro Evu v životě něco znamenají. Nechyběly její kolegyně ze seriálu Teri Hatcher, samozřejmě hostitelka Felicity a dorazila i Marcia Cross, které doma nechala svá dvouměsíční dvojčata. Nechyběl dokonce ani Evin osobní kadeřník Ken Paves a stylista Robert Verdi.

Během oslavy si hosté a zejména nastávající nevěsta užili kopec legrace. Hráli různé společenské hry a družičky měly dokonce podle staré americké tradice za úkol vyrobit si svatební šaty z toaletního papíru. Budoucí nevěsta poté vybrala šaty ze všech nejhezčí, které patřily herečce Teri Hatcher, která si z toaletního papíru dokázala spíchnout nejen šaty, ale dokonce si vlastnoručně vyrobila i závoj a diadém.

Dary

Po honosném obědě, během kterého se jedli losos doplněný zeleninovým salátem, předali hosté Evě svatební dary. Svatební hosté se na skladbě darů dopředu domluvili a povedlo se jim nábytkem, spotřebiči a doplňky zařídit nový dům budoucích manželů.

Svatba

Basketbalista belgického původu požádal Evu o ruku loni v listopadu. Svatba se uskuteční 7. 7. 2007 na zámku ChČteau de Chantilly na sever od Paříže.
Podařilo se nám zjistit, že Evu budou zdobit šaty z módního domu Badgley Mischka a boty od Giuseppe Zanottiho.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 hoooo hoooo | Web | 19. února 2008 v 18:43 | Reagovat

www.evalangoria.estranky.cz

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama