Karel Gott

13. května 2007 v 10:10
Neslýchané! Mnohonásobný slavík Karel Gott (67) vážně přemýšlí o definitivním odchodu z populární scény.

O takových zásadních životních krocích se rozpovídal v rozhovoru pro rádio Frekvence 1. "Poté, co jsem dokončil album Má pouť a následně velké turné, budu uvažovat o tom, jestli má smysl produkovat další písně, co dál a jestli vůbec dál," svěřil se Karel.

"Myslím to vážně," dodává důrazně. Hlavním impulzem k takovým úvahám je bezpochyby rodina. "Budu si vychutnávat domov, výlety s dcerkou Charlottkou, pojedeme někam na venkov a pak zase budeme doma... V soukromí a příjemné náladě," zasnil se Gott a v jeho hlase bylo znát, že právě klidný rodinný život se teď stává jeho hlavním zájmem.

Představa je to jistě pohádková, ale změna v zaběhnuté domácnosti, kde otec platí za úspěšného produktivního muže, by nemusela vztahu právě prospět. Co když Ivanka (30), která je ženou v nejlepším věku, má svoji práci a ještě zvládá výchovu malého dítěte, bude mít najednou vedle sebe pasivního důchodce bez životního zápalu? Neztratí zpěvák v jejích očích autoritu? Navíc, když se Gott stáhne do ústraní, jeho krásná mladá žena by se mohla stát atraktivním objektem mladších svůdníků. V takových případech u mužů dochází k silné frustraci. Nešije si na sebe zpěvák ze svého romantického snu spíš bič?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama