Orlando Bloom

13. května 2007 v 10:08
Když má něco herci Orlandu Bloomovi udělat radost, pak je to zástup jeho náctiletých fanynek, které řvou šílenstvím k omdlení. Hvězda filmu Piráti z Karibiku to shledává sice divným, ale zároveň mu to přijde sladké. Mnohdy se ale stane, že ho dostanou fanynky doslova do úzkých.
3.5. 2007 10:45

LONDÝN - V nedávném rozhovoru pro magazín Gotham prohlásil: "Je to docela sladké, víte. Je to velmi čistá a velmi skutečná reakce, protože ony to neovládají. Jsem vždy okouzlen a velmi se mě to dotýká, protože je to věrohodné. Pamatuji si, jak jsem byl ve Španělsku během natáčení Království nebeského. Mluvil jsem s mámou na telefonu a v půlce toho hovoru se mě zeptala, co to je tam v pozadí. Jen jsem řekl, to jen několik holek tady piští."

Méně radosti mu ale udělala fanynka při premiéře v New Yorku. Ta ho totiž zastavila a oddělila od bodyguardů. Krasavci Orlandovi pak vyčetla, že ji nezdraví. "Řekla mi jen, že byla na každé premiéře a neřekl jsem jí ani ahoj. Byl jsem skutečně vytočený. Cítil jsem se vůči ní provinile," dodal Bloom.


Herec Orlando Bloom nesmírně rád jezdí metrem. Ačkoli tomuto dopravnímu prostředku se celebrity snaží vyhýbat, hvězda filmu Piráti z Karibiku tady čeká na krásné dívky. Orlando s nimi flirtuje a představuje si, že tu potká třeba lásku svých snů. Devětadvacetiletý herec se přiznal, že už v metru sbalil hodně holek.
28.10. 2006 11:46

LONDÝN - "Vždycky jsem jezdil metrem. Celou dobu jsem se v metru zamilovával. Sedíte a naproti vám je někdo, vaše oči se setkají, nic není řečeno, a potom oba vstanete a jdete si každý po svém. Je to jako ta šílená podzemní síť a mě to vždycky fascinovalo," tvrdil Bloom britskému listu London Lite.

V metru už dnes ale lásku nehledá. Raději se ohlíží po Los Angeles, kde se mu nejnověji zalíbila Penélope Cruzová. Randí s ní údajně i přesto, že se teprve před pár týdny rozešel s přítelkyní Kate Bosworthovou.

"Byli rozhodně spolu a drželi se za ruce," tvrdil novinářům zdroj, který Orlanda s Penélope sledoval. Mluvčí Cruzové to však odmítla.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama