Červenec 2008

Prosím pomozte nám!

31. července 2008 v 13:31 | Johča a Kájča |  blogac8.blog.cz
AHOJTE!!! Našli jsme supr doplňek do hry The Sims 2 a to jsou živí koně!!! Na kterých můžete i jezdit a dokonce mít i farmu ale máme problém...Už jsme si sice vše ztáhly ale nevíme jak to dát do té hry...Prosím kdo ví ať poradí...Potom tu klidně uveřejníme ten návod ať si to můžete taky ztáhnout...Děkujem obě předem!!!
Vaše Kájča a Johča
Obrázek ze hry když máte doplňěk a to jsou koně a mi to neumíme dát do hry...Prosím fakt poraďte!!!

The sims 3 ? :) jj

31. července 2008 v 12:08 | Johana |  The sims 3
tak prvně kristalky the sims 3 :
Ták a teď skvělý foteššky!

Jůůůů

29. července 2008 v 15:27 | Johana |  blogac8.blog.cz
Takže lidí! udělala jsem si nový blogísek! je o mém oblíbeném koníkovi Nevadě. Všechny podrobnosti najdete na blog.
zmáčkni to tadýýý

Moje domácí kočička

29. července 2008 v 12:21 | Johana
Takže jsem se vám rozhodla sem dát moje zvířátka a že jich teda je: tak dneska představím...mojeho Domácího Kocourka
Jméno: TOM
Pohlaví: SAMEC
Rasa/plemeno: křížená SIAMSKÁ kočka s nějakou jinou
Znaky: Má strašně VELKÉ UŠI!
Foto: (omlouvám se že je černobílé ale on je šedý docela :-)

Arabský plnokrevník

29. července 2008 v 11:20 Plemena koní
Arabský plnokrevník pochází z Orientu.Díky tvrdému životu v poušti,kde koně museli i příležitostně žrát krmivo určené pro velbloudy,které je pro ně velmi těžko stravitelné až nestravitelné.,se u arabského koně vyvinula zvláštní odolnost.Nomádi a kočovní bojovníci chovali rychlé a vytrvalé koně,jisté v kroku,kteří dokázali své jezdce nést rychlým cvalem na velké vzdálenosti a byli přitom velmi nenároční.Arabští koně byli,jak se zdá,v Orientě odjakživa.
Během křížových výprav bylo mnoho arabských plnokrevníků přivezeno do Evropy.V průběhu následujících staletí se toto koňské plemeno rozšířilo po celém kontinentu.Díky různému křížení se vyvinul moderní arabský plnokrevník.Arabská krev dnes proudí v žilách téměř všech koní lehkých plemen.Arabský plnokrevník je při dědičnosti pozoruhodně dominantní.V průběhu staletí se stále používal k zušlechtění četných plemen.V 17. a 18. století byli do Francie a Anglie převezeni tři slavní arabští hřebci,předkové všech plnokrevníků.
Byli to Byerley Turk z Turecka,Godolphin Arabian,který byl vlastně arabskoberberský kůň,a slavný Darley Arabian.Stovky klisen pak od nich měly hříbata.Některá z těchto hříbat se pak sama stala slavnými hřebci.S rozvojem anglického plnokrevníka se chov arabských plnokrevníků v Evropě zastavil.Naštěstí však vášniví chovatelé importovali plemené linie a chov obnovili.Dnes má arabský plnokrevník mnoho příznivců.Vzhled: Arabský plnokrevník má suchou hlavu s vysokým čelem.Lebka se zřetelně rýsuje a pod kůží jsou snadno viditelné žíly.Uši má pěkně tverované a posazené daleko od sebe.Jeho velké kulaté a živé oči jsou neustále v pohybu.Hřbet nosu je krátký a často konkávní a je zakončený velmi jemným nosem,s velkými nozdrami,které se dokážou značně rozšířit.Má hluboký a široký hrudník,hřbet spíše kratší a lehce skloněnou až skoro horizontální záď.Pro toto plemeno je charakteristický vysoko posazený a vysoko nesený ohon.Nohy koně jsou jemné a silné,s dlouhými a přímými hlezeními klouby.Výška v kohoutku: 1,48 m - 1,53 m.


zdroj: www.horse-riders.blog.cz

hra HORSEZ dědictví hřebčína-návod

28. července 2008 v 13:29 | Johana |  Návody do her
Takže mám pro vás svůj vlastní návodík do Horsez-jelikož tuto hru mám díky Kajči. tak tady návodík (doufám že to píšu po řadě a na nic jsem nezapomněla). Dotazi ohledně hry pište do komentářů.!ráda odpovím!
Na začátku musíte jít za panem písařem Jiřím tam už se dozvíte víc.Pan písař tebe seznámí s Davidem.Pracuje ve tvém hřebčíně no pomáhá ti s koňma když je nevyčistíš ty-ale platíš mu za to.Hned na začátku hry by si měla jít do stáje za jediným koněm který tam je a postupně ho vyčistit po hřibílko až po kydání boxu.Pokud něco uděláš špatně samozřejmě tě David upozorní!pak se můžeš jet se svým koněm projet.Potom se seznámíš s panem Černínem ,ale to až pak až budeš mít trochu renovovyný hřebčín atd.Uvidíš sama co po tobě pan Černín chce ale poptej se o něm na víc věci v městečku - třeba hokynářky Molly,pana sedláře,Davida.Někdy uprostřed hry budeš zahánět ovečky do ohrady je jich šest.ale jsou tvrdohlavé!pak se vkradeš s pomocí Davida do vily pana černína a tam najdeš na klavíru lísteček s písmeny a potom i trezor v další místnosti za knížkama.Jo a ještě předtím budeš chytat koně u řeky a ještě předtím budeš chytat Záhadného jezdce na čtyřkolce-Já jsem ho chytila až po druhé-poprvé to nešlo snad nikomu.Uplně na konci budeš hrát závod šampionát v Jabloňce-který pořádáš ty ( v hřebčíně) a tam se přihlásí i tvá bývalá trenérka Pippa.Jestli ji přehraješ si nejlepší! já jsem ji přehrála jenom v cross-countery a jednou i v parkuru.
Kdybyste potřebovali poradit-tu hru dobře znám tak pište dotazy odpovím :)
Příště návod na: STARSHINE

SONJ - 2 kolo

18. července 2008 v 11:11 | Johana
Tááákže máme tu druhé kolo SONJ - soutěž o nejlepšího jezdce oznámím vám aktuální místa!
1.Kájča
2.Dajdula
3.aTrina - Jelikož je třetí vypadává-ale těsně o 1 hlas
Do SONJ 2 .kolo postupuje: Kájča,Darja -obou dvoum držím palečky!
(soutěž bude ukončena až za týden protože zítra jedu na týden pryč aspoň si nasbírají hlásky.)
Papik Johana ,,,,Hodně štěstí pro postupující!
------------------------------------------------------------
1.soutěžící:
Dajdula
Otázka: Jak dlouho jezdíš, kdy si začala jezdit,co tě k ježdění přivedlo,jaký máš vztah ke koním a jak hodně s nimi pracuješ?
Dajdula říká: jezdím asi 6 let, ale plně to jsou 3roky... Přivedly mě koně:o)) páč je mám velice mocka ráda:o)) No jak hodně n oto nwm... jak kdy...
Fotka: Dajdula a Tiara
--------------------------------------------------------------------
2.soutěžící:
Kájča
Otázka: Jak dlouho jezdíš, kdy si začala jezdit,co tě k ježdění přivedlo,jaký máš vztah ke koním a jak hodně s nimi pracuješ?
Kájča říká: No tak zatím (podle výpočtů) jezdím asi tak 3 a půl roku možná až 4 roky a z toho 2 roky jsem chodila do kroužku....Koně miluji a chci se jim a jeho příbuzným věnovat celý svůj život a proto jsem si zatím vybrala jako své vysněné povolání ošetřovatele. Jak říkám vždy pro mě není důležité abych na nich uměla jezdit ale abych je měla ráda a věděla že jim rozumím a narodila jsem se pro ně což říká a má cvičitelka na koních. A mně to pro život s koňmi bohaté stačí když myslím ježdění. Můj nej. kůň je Paráda a ranč...hmmm....ani nevím....asi mám nejvíce ráda Ranč Pohoda!!! S koňmi se pravidelně setkávám asi tak jednou za týdemn a když není hezké počasí tak za dva...Když mě zrovna na koních nikdo neuráží tak si zajdu přes týden i vypomoct...Vážně já koně miluji a vím že to jsou můj život a já jsem zas jejich
Fotka: Kájča a Paráda

miluju koně :)

13. července 2008 v 22:20 | Johana |  blogac8.blog.cz
Dneska 13.7.2008 kolem šesté hodiny večerní jsem viděla dva krásné koníčky :) je prima že mi je Kajča ukázala..Jo s Kajčou jsme tam byli :) u ní doma. jo a na té pastvině byli dvě klisničky NEVADA-plemeno pinto,,,HVĚZDIČKA-plemeno český teplokrevník,,jsou nádherné a ještě o prázdninách zajedu za Kajčou a půjdeme za koníčkama zas :) jsou fakt krásné Díky Kajčo :) skvělý dárek,,papik Johana

Ahojík :)

9. července 2008 v 22:57 | Johana |  blogac8.blog.cz
Ahojík!
Přijela jsem s táboru s koňmi (28.6.-7.7.08)Takže budu dávat zase články a tak :).Na táboře bylo fajn,a kámošky tam taky fajn :).Spaly jsme ve stanu tři holky a byla prča :). No každej večer povídání a jednou jsme dokonce přežili bouřku ve stanu :) ale jen tak tak XD.Natka chudáček spala na té straně kde nám propíjel stan Bohda uprostřed ta to měla sůpa a já na pravém boku docela dobrý - ani to tam moc neprotýkalo.tak papik Johana :)