Září 2008

27.9.2008 - Chotěbuzská Podkova -Stáj U Luka

27. září 2008 v 16:03 | JOHANA
Ahojík lidi!!!!tak dneska je supeeel DDen :D Ták byla jsem od 11:00 do 14:45 na soutěži jménem ,,Chotěbuzská Podkova'' Ve stáji U Luka.Stáj U Luka je krásná.Mají tam hříbárnu,pastviny pro kobyly a hříbata a valachy a hřebce.Viděla jsem mnoho jezdců :) i tři vyloučení a to za neposlušnost a dvě za spletení trasy(jel na špatnou překážku) :(
Jinak to bylo moc fajn .S Kajčou jsme šli na jízdárnu (travnatou) a tam vodili koně a na nich děti a bylo to zadarmo :)!!!!Kajča se rozhodovala jestli jo nebo ne a nakonec jsem jelá první na poníkovi (hnědém).A pak na černém ( jméno: Tornádo,,,,Kuba) a pak na Tomasiovi. Fotky dám ale newím jestli dneska mám jich hafoo :) asi stovku a uutor jsem já takže až je dám tak nekopčit!!
Jinak o půl páté(v pět) jdu do cirkusu Alex Který je pod Cihelní školou.S Kajčou to bylo fajnee! Ukázala mi stáj a koniky :) dávali jsme jablka konikum a hříbátku. Fakt super den s Kajčou :)
JEDNA FOTKA ZE STÁJÍ

The Jonas Brothers

21. září 2008 v 20:35 | Johana |  Music
The Jonas Brothers
The Jonas Brothers
Tak to jsou Jonas Brothers.
Tuhle skupinu jsem začala lovovat teprv nedávno :) líbí se mi strašně!!! :)
O skupině:
Naprostá mánie v celé Americe! Kam vkročí bráchové Kevin, Joe a Nicktam se ozývá jen ječení fanynek - prostě jako TH mánie u nás v Evropě. Díky své stejnojmenné desce,kterou tito bráchové z New Jersey vydali loni v létě (2007) , získali navždy srdce obrovského zástupu holek.Jejich nový singl "S.O.S." má taky obrovský hitový potenciál. Fanoušci naprosto milují look kluků i jejich pop rockový styl. Tohle trio už spolu hraje od roku 2005 a jako předskokani už vystupovali třeba před Kelly Clarkson nebo Miley Cyrus. A teď by tito tři týpci měli dokonce dostat i vlastní TV sérii : " J.O.N.A.S." , která se začne vysílat letos v létě v USA. Tenhle červen je můžeš slyšet živě v Evropě na turné Avril Lavigne.

Tak tohle je hustý!!! .)

20. září 2008 v 21:11 | Johana |  blogac8.blog.cz
tak předpokládám to takhle:
Stáhnete si hudební program
poskládáte nějakou písničku
zkusíte ji zahrát na klávesnici
ale tohle je fakt bomba video... koukněte sami :) :

Oddíl 19.9.2008

19. září 2008 v 20:03 | Johana |  Já a koně
Ták dneska nám trochu pršelo ale to nás neodradilo od ježdění jezdila jsem na konikovy jménem Fargo a jeli jsem krok,klus,cval. Čistila jsem Farga a potom mi bylo řečeno že na něm budu jezdit jako třetí (takzvaně 3 lot) Se sedláním mi musela trochu pomoct Darča protože mi Faník zvedal hlavu nahoru a trochu sem nestíhala ho nachystat.Jinka jsem trochu holkám pomáhala s Montym - nechtěl jim dát kopýtko ale mě dal :) :) :),Jo a ještě na začátku oddílu jsem šla pro Farga do výběhu.No bylo to divné po tom mokrém písku skoro loužích :) ale zvládli jsem to pak jsem krokovali pak zavedli koně do boxu-odsedlali-vyčistila - a domůůů :) ..pappik lidi p.S.: 20.9.2008 jdu na bruslení!!! :)

Fotky konikůů

18. září 2008 v 19:48 | Johana |  Obrázky koní
A teď miniiii malované obrázky Arabů
bělouš - kresba - pastelstudie hlavy arabského koně - hřebec - kresba - pastelarabský kůň - kresba - pastelarabský kůň - kresba - pastel
Zdrojíik: www.gorgls.blog.cz

oddíl dne 12.9.2008

13. září 2008 v 22:53 | Johana |  Já a koně
Jezdila jsem na poníkovi jménem Mejlik.Jezdili jsme krok,klus,cval a jela jsem druhá ( takzvaně druhý lot) bylo to super a skvělí bylo že tam pomáhala Darča moje kámoška ze třídy chvíli jsme povídali pozdravili se a pak do práce :) ,čistila jsem Bazalku a od Agy jsem měla za ukol vytáhnout ji bodláky z kštice..nevím proč ale dávala mi tu hlavu nahoru jenom někdy,jakože se docela nechala u toho prvního bodláku byla skvělé u druhého to šlo trochu hůř ale nekonec sem ji to vyndala :) tak papik JOhana ( fotečky bohužel nemám)

oddíl 5.9.08 - fotky

11. září 2008 v 17:32 | Johana |  Já a koně
tak jak sem slíbila dám fotečky kde jsem já. jsou jenom dvě ale aspoň něco ( na fotkách jsme JÁ a konik AMINKA)
Zdroj: Katka Buglová - www.sedafany.blog.cz

Nový design

11. září 2008 v 17:24 | Johana |  blogac8.blog.cz
tákže jsem udělala nový design: ČERVENÁ
záhlaví-jiný obrázek
pozadí stránky - červená
písmo na stránce - světle modrá
barva menu - červená
písmo v menu - modrá

Čeladná - Horse Ranch

7. září 2008 v 21:57 | Johana |  Já a koně
O prázkách jsem byla na Čeladné a byl tam blízko Horse ranch. Fotky jsem fotila JÁ takže nekopčit !!! mně se docela líbí moje poslední fotka :)

Oddíl dne 5.9.08

5. září 2008 v 20:57 | Johana
Tak oddíl byl super. :) ,,o prázdninách sem ho bohužel nestíhala :( .Ale Dneska Jsem Jela na Amině a jela jsem krok,klus,cval, - musím říct že cval na naní je fakt rychlej :D ,, :) čistila jsem Kopýtka Bazalce a vytahovala jsem jí bodláky z hřívy ( i s Dominikem) ,,Na jízdárně hned jak jsem přijela jsem vodila Happyka a pak sem ho i čistila.Potom sme s Dominikem dávali všem koním vodu :) až budou fotky odd Kačky Buglové tak mám svolení vzít si tu na které jsem :) ,,Jo a na Amče jsem jela první ( takzvaně první lot ) tak papíík :) lidii

Upravený obrázek

3. září 2008 v 15:07 | Johana |  blogac8.blog.cz
Tohle jsem si udělala já :)