Listopad 2008

oddíl 29.11.2008 ♥♥♥

29. listopadu 2008 v 15:11 | Johana |  Já a koně
Tak dneska jsem přišla na oddil. Už tam par holek bylo. Pak přišel Dominik a Zuzka a jedna holčina zapisovala jmena.Pak se rozdělovali koně už jsem tam stala jenom ja a Dominik a ještě jedna holka. Tak jsem vykřikla ať nám dá Montyho ..a jestli můžu jít s Dominikem protože Monty byl faktis dost špinavej.Ták sem ho dala na ohlávku a připnula.Pak sme z Dominikem čistili - nejdýl protože na Montym bylo pořad hodně prachu pak sem nauzdila a Dominik nasedlal.Pak už Agata Venku říkala kdo kdy na kome jede. Tak já semm byla v druhém lotu na Fargovi.V prvním lotu Fargo nebyl takže sem si pro něho musela zajít do boxu.Paknám aga řekla ať si jdeme už pro koně (druhý lot)tak sem prvně krokovala s Fargem a pak sme měli jít všichni na stěnu.Pak jsme klusali a jezdili přes kavalety.Já protože sem tam přejela trochu blbě ty kavalety tak mi Aga řekla že mám dělat stehenní klus dělala sem ho asi dva kolečka a pak sem měla dělat malý kruh a Aga se mi omluvila že na mě zapomněla a že mám jít do lehkého klusu - pak už mi to prý šlo ;). Pak šli někteří koně na střed a já sem byla na stěně. Pak sem měla jít do klusu a po tom do cvalu.Tak sem cválala upa sůppa :-* a pak sem měla ve cvalu dělat stehenní sed :-o , ale když sem to zkusila zjistila jsem že je to lehký ;) nádhera :) . Pak sme se vyměnily ( ti co stali na středu šli ke stěně a já sem šla na střed) a pak jsme měli jít zase všichni na stěnu. Měli jsme se doklusat a pak zastavit na stěně. Tak jsme stali v řadě a ja prvni :D . A Aga řekla co budeme dělat. Pak jsem šla do kroku a pak do cvalu a pak jsem měla zatočit a jet ve cvalu na kavalety (4 za sebou) a přejet ve stehenním sedu ve cvalu :) no suppaaa :) chápeteto? já sem poprvé Jako :D zkákala! ( sice přes kavalety..Ale Jako. :) no nadhela ( opakovali sme třikrat :-* :) tak sem si docela jako zaskákala :D . Pak byla výměna a na Farga nikdo nešel tak sem šla sama krokovat na pastvu a Aga mi řekla že když sem na tom Fargovi tak šikovná že mu můžu povolit v sedle podbřišník. Ale njn šlo to. Krokovala sem sama tak sem si zpívala a pak tam přišla Pája a pásla se vedle nás.Pak mi Aga řekla že mám Farga dát do boxu na ohlávku.Tak se taky stalo. Pak pro mě přijel taťka a já jela domů. S krásným pocitem :).Papíík Lidíí

Mám NEW rajtky!

28. listopadu 2008 v 19:21 | Johana |  Já a koně
Ajoíík lidi včera (27.11.2008) sem dostala nové rajtky! mamka mi je dala sou trošku řerné od sedla ae jsou takové bílé.
FOTO:
Rajtky: ze předu
--------------------------------------------
Rajtky zezadu:
----------------------------
Detail rajtek:

Kláásný :) ;) :-*

26. listopadu 2008 v 21:58 | Johana |  blogac8.blog.cz
Ahoík lidi! na netu sem našla nádherný básničky..jak ji nak než o lásce ;) .když nikhoo nemám aspoň můžu snít :(
NEŠŤASTNÁ LÁSKA
Já tě milovala,
ale ty ses mi vyhýbal.
Pro tebe bych oči vyplakala,
ale ty sis mě nevšímal.
Proč tak krátká a nešťastná
byla naše láska?
Našel sis jinou, není to kráska.
Už se mi nedíváš přímo do očí,
celý svět se zatočil.
Já jsem si myslela, že mě máš rád,
ale tys chtěl být jen můj kamarád.
To ale nejde, miluješ jinou,
já to vím, ale ne mou vinou
------------------------------------------
NEJVĚTŠÍ JE LÁSKA
Nejlepší na světě je láska,
nejstarší hry jsou na city,
největší naděje je sázka,
nejvíc jsi pro mě prostě ty!
--------------------------------------------
POLIBKY

Potichu stéká slza na rty,
ty nejsí já, já nejsem ty...
Potichu padá vlas z copu
a já stezku života si kopu...

Polibek? Stačil by jeden - jediný...
Sen by pak alespoň nebyl poklidný...
Zdálo by se mi o nás dvou,
že ty jsi mým a já jsem tvou...

Včera ve škole (26.11.2008)

26. listopadu 2008 v 20:28 | Johana |  blogac8.blog.cz
Doufám že to Bohdě newadí ;) , je to fajn kamojda :-* , P.S.: popis máte u fotek a zdroj je : www.upasuperblogisek.blog.cz ,, pokud by ti to bohdy vadilo napiš - SMAŽU - Všechno fotila fotografka Bohda ve třídě ;)
Třída se chlame :D
--------------------------------------------
Teríísek :-*
-----------------------------
Já s mím klásným mobilkem :-* .D ;)
-------------------------
Teríísek taka šprtka ;) :D sorka, - Já někde chybím asi si mě zas zavolal učitel :D (sedím vedle Terky a je tam otevřený sešit ten je můj ;)

The sims 2 - konici!

25. listopadu 2008 v 18:38 | Johana |  Moje hry
Ahoíík lidi! mám sůpa zprávu! v the sims 2 mám koně :) nainstalovala jsem si je tam pomocí internetové stránky www.modthesims2.com kde si dáte vyhledat nějakou věc a najde vám to .. Bohužel sou moje koně jenom různobarevný sochy... Stáhl sem vše potřebné ale nechcou se ani hýbat...ani lidi na nich nemuzou jezdit , porad se nějak snažim na to přijit... Kdybyste někdo věděli tak poraďte dik moc :-* papik ( obrázek těch koní - soch :( )
MOJE FOTO:

Oddíl 22.11.2008

22. listopadu 2008 v 12:53 | Johana |  Já a koně
Tákk dneska oddíl byl super.Přišla jsem a zrovna zapisovali jmena. Tak mě zapsali a aga mi řekla že mam jit čistit Loretu a připnout si ji ve venkovnim vyběhu. Pak přišel Dominik a pomohl mi. Loreta bylla trochu nervozni :( . ale vsechno bylo v poho.:) ,, pak se řikalo kdo jezdi a dommes jel 1 na Montym a ja jsem jela 2 na Mejlovi ...no to byla prča... :D XD, v prvnim lotu vykopalval delal kozly Agatě. Ale holky mi řekli že to mě dělat nebude tak sem jim věřila :) .taáák už byla váýměna a já šla teda ne Mejla...Všechno bylo v poho jezdili jsme jenom klus ale na konci lotu se to stalo..... Já newim proč něják instiktivně sem se trošilinku chytla hřivy a za ani ne sekundu se mi taky roztryskal,... vykopl par kozlu a vyhazoval.. já se udržela něják šest sekund holky mě povzbuzovali a křičeli na mě ať se držim ale já sem jela on se mi roztryskla na chvíli sem držela rovnováhu a pak jsem se v tom trysku nakolonila do leva chvíli jsem se držela paáák jsem padila na zem a sekundu držela Mejla.pak se mi Mejl vytrhl a utikal pryč a na všechny koně vyhazoval kozly a tryskall ostošest.. Jo a jak sem spadla tak ssem mu málem zpadla pod přední kopyta... Ale já seem viděla jenom v dálce jak běží a začala sem se sesmát a oni se mě ptali jestli mi něco není a co dělám a já ,,jj všechno v poho akorát mám pod tričkem( na zadech led) :D , tak Aga chytla Mejla a já sem znovu nasedla pak už to neudělal :D a jsem mockkkaa rada protože Dobrý jezdec spadl aspoň jednou z koně a má to vyzkoušené :D tak jako jsem teďka KIng :D hey ale bylo to upa dobré konečně sem si zatryskala :D:D a vydržela par kozlu :D, Táák teda dneska jsem spadla bohužel do bláta ale na helmu a tak je všechno vp oho,akorát mám špinavé gatě,bundu,rolák,chapsy a boty .D joo a bičík XD :D... Tak ppapííík :D Johanka :-*

PRO K.R. ( kájču)

20. listopadu 2008 v 18:46 | Johana |  blogac8.blog.cz
SMAZÁN BLOG - www. newada .blog.cz
SMAZÁN ČLÁNEK Nevada,Hvězda,Kájča a Já

ŠOK :( :( :(

18. listopadu 2008 v 14:26 | Johana |  blogac8.blog.cz
ahoj lidi.. no ako hruza.ae to neni vubec fer. pulka nasi tridy propada z matiky.. hey vite co to je ? paneboze hey upe bestovni a nejlepsi trida se rozpadne na nekolik kousku.hey jako fakt upe hruza jako upe me to boli a nemuzu se z toho zpamatovat. totiz to se muze stat jenom me vite.ja sem vzdycky ta spatna. hmm :(

POMOZTE!!!

17. listopadu 2008 v 21:54 | Johana |  Já a koně

PROSÍM DEJTE SI TOTO NA SVŮJ BLOG, ČI WEB A POMOZTE NAJÍT TOMUTO MALÉMU HŘÍBÁTKU NOVÝ DOMOV NĚKDE JINDE, NEŽ NA JATKÁCH


--------------------------------------------------------------------------------

prodám hřbečka slezského norika je moc milý ale trpí antrexií (strácí rovnováhu když stojí na 3 nohách). Prosím ozvěte se jinak pujde na jatka.

Jméno: Iveta králová
Mail: charzuz@seznam.cz
Telefon: 603902754
Lokalita: Brno venkov
Cena: Dohodou

SEPULTURA

17. listopadu 2008 v 19:41 | Johana |  Music
Tak mě Dommes a muj budouci? švagr dohnali k tomu abych tu dala něco o tehle metalove kapele :) ktera má mimochodem fajn písničky ;)
SEPULTURA
Sepultura je brazilská metalová kapela hrající kombinaci thrash metalu s death metalem. Jejich současná hudba se spíš ale blíží ke groove metalu. Sepultura v portugalštině znamená hrob.

Členové
Andreas Kisser
Derrick Green
Paulo Jr.
Jean Dolabella
Dřívější členové
Wagner Lamounier
Max Cavalera
Igor Cavalera
Jairo Guedes
FOTO:
Soubor:Metalmania 2007 - Sepultura 05.jpg

Sepultura

NEW fotečky Singiho :-*

17. listopadu 2008 v 13:16 | Johana |  Můj křeček
Ahojíík lidi mám pro vás nové fotečky Singiho ;) tak se mužete podivat na toho mojeho kluka :)
toť vše pappíík ;)

Bruslák :)

16. listopadu 2008 v 14:45 | Johana |  blogac8.blog.cz
Táág dneska byl ten brusláák :) byl sůůpa :) mocka fajn s Dominikem jsme bruslili a jeho segra taky dobže bluslí :) JInak fakt upe sůůůpa!!! FOTO: ( popisky máte na fotkách kdo je kdo)
tak papíík lidi

Oddíl 15.11.2008

15. listopadu 2008 v 18:31 | Johana |  Já a koně

Už jsem vám tu docela dlouho nedala oddíl! tak vám přináším ten dnešní ( 15.11.2008 ): Taťka mě přivezl a zrovna šla Zuzka a dominik tak jsem je pozdravila a šla taky. Jak sem se dívala Holky už čistili.tak jsem všechny pozdravila a šla si zanést věci do šatny . Prvně sme s Dominikem neměli co dělat ( koho čistit) pak nám řekla Agata že jestli se nudíme máme jít nasedlat Mejla tak já sem mu vyčistila kopyta a Dominik ho vyčistil. Museli sme ho nasedlat co nejrychleji protože všichni byla už nasedlaní a mejlik měl jet první. Ták Dominik vzal uzdečku tu mu dal já jsem zašla pro sedlo a ještě po tom pro podbřišník a podsedlovou dečku. Ták jsme ho pak v poho nasedlali :) . Pak se říkalo kdo jezdí! No zázrak za prvé jsem nejela v prvním ale druhém lotu A dominik jel v prvním! zázrak aspoň mě mohl fotit a já jeho :) ! Dominik šel jezdit a já sem muslíbila že mu pomůžu upravit třmeny tak sem rychle zaběhla pro foťák a dala jsem ho na lavičku a šla jsem teda pomoct Dominikovi. Pak jak nasedl tak jsem si šla sednout na lavičku a pak fotila :) . Potom sme se měli vyměnit tak jsem šla na Wendy na které jezdil Dominik tak jsem si upravila třmeny a nasedla pak jsem chvíli krokovala potom sme šli do klusu a pak cval aták...Pak jsme šli krokovat na louku celý jeden lot :) . Pak jsme měli koně vzít do boxu a tam je přivázat. Tak se taky stalo :). tak sem ještě řekla Dominikovi ať mě vyfotí u koní a ták :) Takže dneska mám pro vás fotečky z oddílu! ale je jich málo :( ale aspoň něco :) P.S.: fotky kde jsem já fotil DOMINIK, fotky kde je on jsem fotila JÁ a foťák je MŮJ- fotky nekopčit pouze se zeptáníím !!Jo a s zítra s Dominikem jdeme společně na bruslák :D :) ( Omlouvám se za kvalitu fotek!!)

JÁ na jízdárně - jezdím :)DOMINIK na jízdárně
JÁ A KONÍCI
toť vše lidííí ,papíík :-*


Riding Club

12. listopadu 2008 v 22:12 | Johana |  Moje hry
Ták lidii přináším vám další hru jménem RIDING CLUB nebo něják tak. Její přesný název newím protože byla omezená hra dema na 2-3 dny.:( tak jsem to odinstalovala.Ještě chvíli než se mi vyppla tak jsem vyfotila tři fotky:) jediné co ze hry mám. P.S.: tuto hru bych doporučovala stáhnout má velice pěknou grafiku háček je že je to německy-anglicky.bYLA to suprováá hra :) :)
Foto:

Lass un Reiten 2

10. listopadu 2008 v 19:40 | Johana |  Moje hry
Obrázky jsou moje!!! nekopírovat!! pokud chcete víc napište..dofotím :)
Lass un reiten 2
Mám sice demo ale i tak to je fajn :) obrázky ze hry:STOP ZABÍJENÍ

9. listopadu 2008 v 17:19 | Johana |  blogac8.blog.cz

Lidi,dejte si toto prosím na svůj blog. Je to něco jako internetová obrázková petice. Děkujem předem,vaše týraná zvířata.

zdroj: www.tripletedebelevile.blog.cz


Nová přezdívka

8. listopadu 2008 v 21:46 | Johana |  blogac8.blog.cz
Lidi pomožte mi plsky!! potřebuju vybrat novou přezdívku.Pište plsky svoje nápady do komentů ju? dik papikk

Oddíl 8.11.2008

8. listopadu 2008 v 13:31 | Johana |  Já a koně
Dneska Byl oodíl súúpa. Přišla jsem a zapsali mě. Pak se rozdělovali koně. Já sem chtěla Montyho ale dostala jsem Bazalku. Ještě k tomu potřebovali dát holky Loretu do boxu od Wendy ve kterém byla Julča takže jsem musela Bazalu bleskově vyčistit.. Ani ne pět minut. No Loreta je fajná tmavá jak Happik :). Pak mi řekla agata ať vezmu bazalku do výběhu k Barče. Tak jsem vzala vodítko a poprosila Míšu aby mi otevřela výběh. Pak sem tam Bazalku pustila a neměla jsem co dělat. Tak jsem hledala Dominika a našla jsem ho u Montyho.čistil ho sám takže moc nestíhal.Tak jsme mu pomohla a přinesla sedlo a uzdečku. Nauzdila jsem ho ale uzdečka byla nějaká přetočená ale Sgata nám to zpravila potom jsem s polečně s Dominikem nasedlaly Montika. Když jsme měli hotovo zavolali jsem Agatu jestli to mame dobře. No všechno dopadlo dobře :) . Pak se rozdělovali koně na ježdění. Jela jsem v druhém lotu na Happikovi a samozřejmě s Dominikem který měl Montyho :). Tak jsme chvíli krokovali a pak klus. A potom sem měla jít já a Dominiik na střed a ostatní cválali. Tak sme s Dominikem kecali a jeho najednou napadlo že když máme ty závodní koně ( Happy a Monty běhali závody) tak že bysme si mohli zazávodit :) tak jsem řekla že jo že bude prča :). Potom sme měli teda jet my dva na stěnu a já potom hned do cvalu. A pak a jí Dominik tak jsem jeli jak o život a doháněli se no prostě prča :) :) :) . Pak jsme měli jít krokovat a Aga nás poslala na louku krokovat tak sme šli s Dominikem k sobě a kecali. Pak tam přišel muj soused tak jsme chvili povidali. Pak nam Aga řekla že se mají všichni odsedlat kromě Wendy. A já měla Happika. Poprosilaj sem Petru jestli mi nechce pomotct. Společně jsme ho zvládli odsedlat. Už jsem skládala uzdečku ale přišla tam Johča a magda. že ho mame nasedlat zpatky.. No :D . tak jsme ho sptky nasedlali.. pak jsem davala ohlavku tak už tam byl pro mě taťka tak jsem pádila domů! súúúpa :) pappíkk

Co v programu?

7. listopadu 2008 v 17:21 | JOhana |  blogac8.blog.cz
Newíš na co se dneska dívat a co je dneska v televizi? Dneska Je Zorro ve 20:00 :) sice sem to viděla stokrát ale je to fajn


Zdroj obrázků: www.nova.cz

Singl

4. listopadu 2008 v 15:28 | Johana |  Můj křeček
Ták teď sem si uvědomila že jsem vám tu nic nenapsala o svém krásném křečkovi.tak tu je dotazníík:
Jméno: Singl ( v angličtině to znamená Samotný,sám)
Pohlaví: Kluk
Druh: Křeček Syrský
Kde žije: v terárium na chodbě
Přezdívky: Singlik,Singlísek,Singin
Nejraději má: jeho pochoutkou jsou jogurtové bonbony pro křečky
Jeho povaha: když vidí nebo dělá něco nového tak je nervozní a strašně rychle běhá.naopak když ho něco zajmá tak to očuchává atd.
Činnosti: věčinou zpánek :) , když ho vyndám tak běh, a v kolečku běhá v noci ( asi tak ve 2 hodiny v noci)
FOTO: