Prosinec 2008

Mamma Mia ! Lay all your love on me

29. prosince 2008 v 23:54 | JOhana |  blogac8.blog.cz

Je to faktis nádherný..P.s.: ten film sem viděla ;)Další kresbička a zase kůň

29. prosince 2008 v 19:11 | Johana |  Moje kresby
Ahoík! dneska jsem kreslila jednoho koně. Ze začátku se mi líbil ale pak k němu nesedla ta velká hlava a ty malé nohy,,..no ale chtěla jsem dát nějakou další kresbičku do rubriky Moje kresby........teď něco o konikovi: Tento kůň měl být Kahn.. Pokud nevíte o koho jde měl roli ve hře Starshine 1 ..třeba při stíhání s jezdcem v červeném mu dokonce hořely nohy..to proto že bylo znázorněno že je velmi rychlí,což jsem se přesvědčila je černý ,vysoký a statný.Jeho jezdkyně je jako on velmi zlá. ( zase je to moje kresba takže prosím NEKOPČIT) ( moc se omlouvám pokud je uříznutý,což určitě bude- jo a kreslila jsem na kostkovaný papír..tak si všímejte jenom mé kresby-je to tam tužkou trochu vyryto)
Mooje kresba ...- Kahn :

Fotky koní z oddilu 27.12.2008

29. prosince 2008 v 16:30 | Johana |  Já a koně
tady jsou ty slibované fotky. POZOR! FOTKY JSOU MOJE! NEKOPÝROVAT!!!!
-------------------------
a teď dvě které se mi líbí nejvíc )

Přepravka pro Singiho

29. prosince 2008 v 16:29 | Johana |  Můj křeček
Koupila jsem Singimu novou přepravku foto zde:

Oddíl 27.12.2008

27. prosince 2008 v 21:45 | Johana |  Já a koně
Dneska jsem přišla na oddíl a stihla jsem to zas na zapisování jmen :). Tak se zapsaly jména a pak nám Eva rozdělila koně. Mě se zdálo že nás bylo málo na kroužku. myslím že nás bylo kolem devíti.. no prostě málo. No a já sem měla vyčistit Tiaru a pak ji ještě zavést do výběhu z ostatníma holkama které vedly další dva koně. Tak jsem taky udělala.Pak jsem ještě pomohla jedné holčině se sedláním a užděním farga. Dommes tam bojoval s Loretou :) . Ale jo šlo mu to a pomohla mu pak Nikča.Pak se říkalo kdo,kdy,na kom jezdí. Byli dva loty a jezilo se dole na pastvině- ve výběhu :). Já sem byla druhá na Fargovi. No ták superr :) jelo se na něm v klusu upe suprově a necválala jsem protože mi blbě a točilo se mi v hlavě tak sem poprosila Evu jestli se se mnou někdo nemůže vyměnit na krokování že mi není dobře. tak Eva sedla na Farga a já šla do šatny.. No hrůůza .. Točila se mi hlava a viděla jsem sníh moc zářivej a v šatně byli holky a svítili světlem a já sem viděla uplnou tmu.. No pak sem zavolala taťkovi a neměla jsem co dělat - už mi bylo líp. A vzhledem k tomu že jsem měla foťák fotla jsem koniky ve vyběhu je to jenom malo fotek a možna ještě dneska no spíš zítra dodám :) . Zatim papik :) p.s.: Mamka dneska na moje přání koupila křečkovi přepravku - sůůppa :)

Vánoční dárky

25. prosince 2008 v 15:33 | Johana |  blogac8.blog.cz
Ahoík, tady vám dám seznam co všechno jsem dostala :) doufám že sem na nic nezapomněla .. Fotky dvou nejhezčích dárků Níže ;) .
MOJE:
-kalendář s koňmi
-2x ponožky XD
- 3x knížky o koních
-1x knížka z edice Tinka a Lisi - čarodějnice
-sluchátka a mikrofon k počítači
-dopisní papíry
-tričko
-jemný kartáč na koně ( z POny clubu)
-časopis Carousel ( z pony clubu)
- obraz s koňmi
-růžový deníček :D
-budík s koňmi
-prstýnek a na něm vyzobrazen třmen XD
-pony karta - Islandský kůň
- 2x šampon
- 2xsprchový gel
-peněženka
-taštička na věci
SPOLEČNÉ : (já a segra)
- Skejtbord ( skateboard)
- Box pro křečka
- hudební cd ( 4x )
FOTO:
Box pro křečka
SKATEBOARD (skejtbord):
- je tam napsaný Illusion ( iluze)

Vánoce ;)

24. prosince 2008 v 22:04 | Johana |  blogac8.blog.cz
Ahoík , no tak štědrej večer se ze začátku zvrtl... Ptž já jsem šla ze segrou pro babičku a když jsme ji viděli hruuza. Krev kolem oka a krev ji tekla z hlavy . řekla jen že spadla ze schodu tak jsme jeli domu za mamkou a já řekla že má babička uraz. mamka pak přišla dolů a když babičku uviděla tak hned říkala co se jí s¨talo aták.. No nakonec Mamka s babičkou jeli do nemocnice a my ze ségrou hráli na superhrách ;) . Jinak bábička už je v poho :) hlavu ji zašili a nádherně sme si užili rozbalování dárečků a večeři :) . Večeře byla poměrně krátká a pak jsme hned donesli dárečky. a pak jsme šli ze ségrou rozbalovat. Seznam věciček který jsem dostala vám ještě napíšu ale tyhle tři věci který si pamatuju že sem dostala Skateboard (skejtbord) fakt suprovíí ,vyfotím vám ho :) a box pro křečka a sluchátka ke kompu :) ,papik a co vy?

Nová rubrika : moje kresby

21. prosince 2008 v 19:00 | Johana |  Moje kresby
Ahoík lidíí! vytvořila jsem novou rubriku a to MOje kresby. Já hodně kreslím tak vám některí kresbičky který dokreslím naskenuju a dám je tu :) já kreslím s předlohou, z hlavy umím jenom něco. Z předlohou krelím ale někdy si tam přidám něco sama nebo neobkreslím celou.
prozačátek jsem dneska kreslila poníka ale ten se mi vůbec nelíbil takže tu dám Arábka. ( no původně to měl být arábek :D)

oddíl 20.12.2008

20. prosince 2008 v 13:58 | Johana |  Já a koně
Přišla sem na oddíl trochu dřív. Tak jsem prvně pomohla holkám s Montym čistit. A pak jsem chtěla jít čistit Farga ale Aga mi řekla že mám jít čistit prvně Julču která stála před Fargovým boxem. No trochu pozlobila ale pak v poho. Tak jsem ji vyčistila a pak jsem ji připnula ven ke stáji. A pak jsem šla čitit ještě s jednou holčinou Farga. A to sme museli udělat blskově ptž se čekalo jenom na něj. Tak jsme ho nasedlaly a já pak jsem si šla pro přilbu a bičík. Dneska jsem jela v prvním lotu na Fargovi :). No v poho ze začátku se mu nechtělo ale pak pochopil že já prostě po něm budu chtít ať jede. Tka jsme v poho jezdili. Ve cvalu upa supeer :) mi ani jednou nepřešel do klusu :) tak se mi dneska dařilo.Pak šla na něho jedna holka tak jsem jí ho podržela a šla do šatny a tam dala přilbu a ták. A pak jsem šla válet s holkama balíky sena nebo slámy? :D a to ste měli vidět moje rukavice,rajtky a mě :D . Jeden ten balík byl a jí od plísně blééé :p :D fuuii . pak pro mě přijel taťka a jela jsem domů. Pro Dominika který na kroužku dneska nebyl ptž je nnemocný: krožek je teďka pořád aj v sobotu a dneska se platil. Ale jestli půjdeš příště tak můžeš zaplatit i příště :)

DŮLEŽITÁ ZPRÁVA

19. prosince 2008 v 13:15 | Johana |  blogac8.blog.cz
Prosím Kájču aby nepsala diskuze a nepoučovala.Protože mě to vadí a kdyžtak udělám rázný krok.

Vystoupení :) 16.12.2008

16. prosince 2008 v 19:45 | Johana |  blogac8.blog.cz
Ahoíík lidii:)
dneska jsem měla vystoupeeníí z mažoretkama :) no nádhela..Byla to nadhera.A Generalka prča :) Kostýmek mám doma tak sem se s ním fotla a foto vám taky přinášímm :) XD
Já,Já,Já,Já a pořáádd já.Oddíl 13.12.2008

13. prosince 2008 v 16:07 | Johana |  Já a koně
Tak jsem přišla na kroužek a myslela že už budou čistit. Ale teprv se zapisovali jménna :) pak se rozdělili koně a já jsem měla s Míšou Farga :) Tak jsme ho vyčistila a pak nasedlaly a nauzdily a ták :) . Pak se říkalo kdy kdo jezdí ( já ještě předtím řekla že prosím abych jela v 1 lotu.) tak jsem jela v prvním lotu na Tiaře.. No musím říct není jen nádherná.. Ona i krásně jezdí :) no prostě sůppa :) a Dominik jel aŽ třetí. On mi pomáhal z dotáhnutím sedla :) a držením Tiary a já mu pak pomohla s Hapikem :)mĚLA JSEM SSEBOU FOŤÁK ALE NESTÍHALA JSEM FOTIT.. a TAK SME JEZDILI KROK KLUS , a pak tam přijela jedna paní a dva páni na koních.Takový westernový styl :) ( jeden z těch koní byl i Gripin) a my sme krokovali a na jednou se splašil jeden kuň a pak i mě Tia.( nwm jestli to bylo tím ale ten kůň z těch tří byl hoodně blízko) ale já jsem seudžela.. byl to jenom takový poskok :) a pak odešli a mi normálně jezdili.Ale tia když se tam oběvili ti tří koně tak na ně byla upe zvědavá..a pořád na ně čuměla :DDomes trochu nestíhal z Hapikem..ale pak v poho přijel jeho taťka a pak můj :) a nakonec to ney! !!!
Jak pro mě taťka přijel tak řekl toto: že zavolal do stáje U Luka , p.Holešovskému a domluvil se s ním že přijedeme kolem půl jedné :) tak sme přijeli do stáje a tam chvíli čekali a pak taťka zavolal panu H. a pak už p.Holešovský přišel a šli smee do obchůůdku :) měla jsem na výběr ze dvou přileb :) plastové a semiškové. Ta semišková se mi zdála lepší a fajně mi padla tak sjem si ji koupila (taťka mi ji koupil XD ) takže mááámmm neeew helmu na koně - svoojí!! jupííí !
photo:
----------------------------------------------
a to není vše :) :D pak sme jeli etě do Giga sportu a nakoupili pro me vecicky potřebnýýý na ližáák ssůůůppa :D :) ( bryle a přilbu)
photo:
--------------------------
bryle :D :) : photo:

SONJ 2 kolo!

12. prosince 2008 v 19:37 | Johana |  Já a koně
Ahoíík lidi! potřebovala bych od vás pomoooc!!! Tak o co se jedná : v soutěži sonj (odkaz níže) jsem se dostala do 2 kola! a nutně potřebuju hlásky!!! pprooosííím hlasujte děkuujjííí :-*(dole v anketě-na tom odkazu - jsem tam jako aJoha)
jsem v anketě zapsána : Nej je aJoha
děkujuu všem kdo hlásli tak je tu pro ně obráázek Ze hry kterou sem si stáhla My horse and me Demo
------------------------------------------------------
Dneska jsem byla v obchodě a koupila sem křečkovi ovocnou tyčinku :) on ji totiž miluje

Manga

10. prosince 2008 v 21:15 | Johana |  blogac8.blog.cz
Ahoooíík našla sem krásný obrázky manga sice jeom tři ale jsou nádherný :) Mimochodem já kreslím manga asi už tak půl rokul - až rok. POstavu jsem kreslila jenom jednou.. Někdy kreslím obličeje..Ale nejvííc se zaměřuju na očiii . A vycházejí mi nádherný obrázky který mi všichni chválíí :) a brzy dám ( a mimochodem neberte to jako nějakou pýchu jáí už sem taková ale myslím si že ty moe kresbičky jsou fakt nádherný a že v mím dosahu neny nikdo lepsi :) nnjn to moe sebevědomíí :) ale taky moje ruka a malovááníí :)
Tady už ty obrázky: ( soory že je to tak malinkatý)


NEW přezvíVka XD

6. prosince 2008 v 20:55 | Johana |  blogac8.blog.cz
Hey,lidi.Vymyslela sem něco bláááznivího. Víte jak sem vám tu psala o dnešním oddílu? viz:http://blogac8.blog.cz/0812/oddil-6-12-2008#komentare , A moe nová přezdívka je Lola :D XD

Oddíl 6.12.2008

6. prosince 2008 v 15:06 | Johana |  Já a koně
. Tak sem si myslela že už zas budou čistit ale všichni tam stáli a teprv se zapisovali jména :) .Pak přišla Eva a rozdělila koně na čištění. Já sem měla s Nelou Loretu.Chudák Loretka je vždycky když se čistí nervozni :( .A já sem říkala že nevim na kom chcu jet ale že se mi nechce jet na Loretě.. To sme si řikali s kamoškama. ( protože sem neměla rukavice,-což byla velká chyba :) Tak jak sme dočistili a dosedlali tak sem si vzala chapsy a pak se říkalo kdo jezdí. Byla jsem v prvním lotu a jak jinak než na LORETĚ? heyy,, já vždycky co řeknu tak to ye.. :D . Ták sem si zašla pro bičík a přilbu a šla jsem si vzít Loretu. Bobek strrasne nervozni :(... Ale pak sme vyšli ze staje a ja se ptala Dominika-Loly a jel taky první ;) . Teda myslim ja uz si to nepamatuju :D. Ták sme šli na jízdárnu a bobek Loret nervozni sem ji ani nemohla dotahnout sedlo protože furt někam chodila a ja newim co všechno. tak mi holky pomohly a ja pak nasedla a krokovala :) . Pak sme mělí jít na stěnu A PAk normálně do klusu a malý kruh aták. Pak sem měla jít s některými koňmi ještě na střed. Na stěně zůstali dva koně a ti cválali.. Pak sem šla já a cválala sem na Loretě :) . Taková rychlá holčina plná energie :) tak sme cválali a pak sme měli jít na střed se vyměnit. Tak sem šla na střed ale na Loret nikdo nešel tak mi Eva řekla že mám jít ven z jízdárny a můžu se po cestě projet k sousedovi :) . tak ja nevěděla kde tten soused je XD. Ale nakonec sem se někde na cestě otočila a šla zpátky kranči. Tam už přišel Mejlik a na něm Honza. A Eva řekla že máme krokovat po té cestě. Ták sme asi tak 2x jeli k tomu sousedovi a zpátky pak sme chtěli jít po třetí ale Eva nás zavolala že už se mám já vyměnit že na Loretu jde už jedna holčina . No tak uleva ( byla jsem dva loty v koňskem sedle:) tak sem te holčině popřala hodně štěstí šla do šatny si sundat přilbu a schovat bičík pak sem si vzala oplatek a šla si sednout na lavičku vedle Domesse tak sme kecali a on pořád že se na ty koně mpoc soustředím a že ho ignoruju :D a řehtal se tam. Potom tam přišla Adéla ( kočka a ta se ke mně božínku lísala . Dala jsem ji k Dominikovi a ten ji pak někam hodil ptž pry nema rad kocky :D. Pak sme tak kecali a já sem tam něco kecla a řekla že Dominika pojmenuju jako Lola :D tak sme se řehtaly :D :)a pomlouval terezu ..ne prča lidi :D že Lolo? :D . NO a pak sem se šla ještě vyfotit ptž sem šla pomoct Izabelce a ta mě vyfotila :-* :) . Sory lidi ale dneska sem vyfotila aspoň sebe jednou abych dodržela co sem slíbila Bohdě( že se vyfotím a ona musí taky :) Tak dneska taky supa kroužek ! :):D
Photo: ja a fany

Další NEW fotečky Singiho!

5. prosince 2008 v 22:31 | JOhana |  Můj křeček


A Animaačka ! ↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑ ( nahoře)
----------------------------------------------

NEW Design

5. prosince 2008 v 19:39 | Johana |  blogac8.blog.cz
Ahoíík Lidi! Právě jsem dala NEW DESIGN! trochu sem si s tím pohrála v photofiltre tak doufám že se vám to líbí sou to koně ve sněhu mě se to mocka líbí :) Jo a mám u prov ás novinky!
1.Zítra jdu na koně! - a beru si možná foťák takže Možná budu mít fotky!
2.Ten NEW DESIGN
3. Možná si na chvíli pustím křečka a vyfotím ho..a pak vám sem dám fotky ;)

Chica :) :'-(

3. prosince 2008 v 18:49 | Johana |  Já a koně
Já osobně sem měla Chicu ráda a fandila jsem jí aby se ze všeho zlého co ji potkalo dostalo.Teď se má nejlíp.TeĎ je v nebi na zelených pastvinách..... Psáno v pony clubu-magazínu toto: Milá Chiko,dál budeš žít v našich srdcích.Přejeme ti věčný život na zelených pastvinách. ♥♥♥ -je mi to moc líto :'-(
CHICA ZEMŘELA! :'-( ( zdroj: www.ponyclub.cz)


Základní informace:
Plemeno: Andaluský kůň x Lusitánský kůň
Věk: 10-12let
Zachráněna: říjen 2006
Stáj: El Rancho, Španělsko
Aktuální majitel: Pony club
Charakter: Trpělivá, zvídavá, oddaná, důvěřivá
Nejlepší přátele: Romantico - Andaluský kůň
Freddy - shetlandský poník
Oblíbená činnost: skoky
Oblíbené jídlo: pomeranče

Fakta o Chice:
  • Chica byla zachráněna v říjnu 2006 při setkání redaktorek Pony clubu ve španělském Marbelle.
  • Chica, dívka v nesnázích, unikla téměř jisté smrti.
  • Měla ošklivou ránu na nose, ještě hůř na tom byla její zanícená zadní noha, která jí přivodila horečku.
  • Pohybovala se na 3m provaze, bez jídla a s nedostatkem vody.
  • Chica byla podvyživená a vysílená.


Chica si prošla peklem a je až neuvěřitelné, v jakém stavu se nachází nyní. Za 20dní ztloustla o 17cm a každým týdnem nabírala víc a víc. Nyní už má za sebou první kování, tréninky, skoky přeš překážky i jízdu pod sedlem. Zesílila a našla si nové přátelé.
RomanticoFreddy
Jaké dělá Chica pokroky, jak se má a co nového na El Rancho, se můžeš dozvědět v každém čísle Pony magazínu. Jasné je jedno, Chica je skvělá kobylka a my ji už nikdy nenecháme trpět!

FOTOALBUMS přáteliNa výletě
V akci :)

Šťastná

Ve stáji

Vyhřívání se na sluníčku :)

okolí El Rancho

krásná venkovní jízdárna

Salt lake - slané jezero

restaurace El Rancho

Vyjížďka u Salt lake

Ubytování na El Rancho

Ubytování na El Rancho

Ubytování na El Rancho

Ubytování na El Rancho

Od Teríska :-*

2. prosince 2008 v 14:46 | Johana |  blogac8.blog.cz
Tak tohle mám od Teríska :-* co jsem od ní dostala :)