Listopad 2009

Oddíl 28.11.2009

29. listopadu 2009 v 10:17 | Johana |  Já a koně
Takže jsem byla v sobotu na kroužkuu :) No ten byl faktis super :) :DMěli jsme paní Kamilu a rozdělovali se koně na ježdění..Minule sem měla Farga takže jsm si ho nemohla vzít teď tak jsem si vzala Loretu :) .Na čištění sme si vzali s Petrou farga :).Petra jela na Loretě jako první a já třetí.Jak jsem jezdila já (třetí) na Loretě tak p.Kamila šla pryč a teď jsem uslyšela pracovní klus a já co? a podívala jsem se na lavičku a jízdárnu řídí Pe'tka ! :D no když nás nechala objet dva kolečka v pracovním klusu a dva další ve stehenním rozhodli sme se s Magdou že ji po ježdění asi zabijem :D.Fakt sem koukala bylo to super a Peťce sem začala říkat paní instruktorko :D určitě instruktorka bude,v to pevně věřím.Jo a pak už přišla paní Kamila a řekla že nás má PeŤka nechat i cválat :) , no Peťka je prostěě supeeer..Z kroku do cvalu..Fargo..Loreta...Amina.. A pobízej jí pořádně...nezapomenuuu :D superr byloo nejlepšíí kroužek :)
-------------------------
Dneska jsem chtěla udělat new dess,ale jdeme na oslavu k tetě takže asi dneska nebude..JInak tady dávám MŮJ OBRÁZEK který sem kreslila s předlohou v sobotu (včera večer) PROSÍM NEKOPÍROVAT!

oddíl 21.11.2009

21. listopadu 2009 v 22:55 | Johana |  Já a koně
Ahoík, No dneska jsem jezdila na Fargovi v třetím lotu.Čistila jsem Amču.Na koružku jsem nebyla dvaa týdny,máme new sedlovnu,a ta stará je pro soukromníky.Asi bych měla udělas new dess,no ale uvidím jak vyjde čas.Jinak zítra jdu na bruslák.. doufám že to bude dobrý a moc se nezřídím..je to jenom na hoďku.Asi před hodinkou odjela teta,babička,sestřenka,strejda a ták domů..Měli sme dneska oslavu.slavili sme nározky mích séger. Jedna má 18 , a druhá 23. Teď momentálně jsou v trapu a zapíjí segřinu dspělost (18).No já se půjdu osprchovat musím najít brusle :D a pak pujdu pinkat :) tak zatím papíkDiplomek

19. listopadu 2009 v 14:44 | Johana |  Moje kecy
Ahoík konečně jsem udělala diplomek pro mé new sb ♥Koníček♥ ! ( omlouvám se že na diplomu nejsou srdíčka ale nešli mi udělat)
Pro ♥Koníček♥
--------------------------------
a tohle je od ♥Koníček♥ pro mě! Moc DĚKUJU !!!

Amina

15. listopadu 2009 v 16:12 | Johana |  Já a koně
Takže Amina (pravým jménem Agenda) .Myslím že nemá moc ráda hlazení,ale kdo ví. na jízdárně je to skvělý kůň,myslím si že když jsem na ni jezdila já tak nedělala žádné problémy ani blbinky,poslouchala povely a je prostě hodná.Když někdo s ní na jízdárně skáče,tak je Amča úplně bezproblémová protože ví co má dělat.Letí přímo sama ;).U skoků bych se s ní nebála.Umí povely jako otočení kolem předku,couvání apod.Je to prostě zkušená a docela hodná klisna.Ale musím tady zmínit to co dělá někdy při sedlání,kouše do toho co je po ruce..Trochu ji chápu,ale taky ji znám.Je to český teplokrevník x anglický plnokrevník
A teď už takový seznam podrobností :)
Jméno : Agenda (Amina)
Plemeno: český teplokrevník x Anglický plnokrevník
Zbarvení: bílá (šiml)
Pohlaví: Klisna
Výkonnost: ZL
Matka: Amadea
Otec: Fabian
Datum narození: 13.8.1999
Stáj: Ranč Pohoda
Majitel:Eva Nohelová
Zdroj některých informací: www.rancpohoda.cz ,zdroj fotek: www.rancpohoda.cz
ty muchy mě už vážně začínají štvát

Koníci ze stáje

15. listopadu 2009 v 15:57 | Johana |  Já a koně
Ahoík lidí,tak vám tady budu představovat naše koníky tedy ze stáje Ranč pohoda. Napíšu vám jednoho už za chvíli ;) , a doufám že tu postupně představím všechny koníky :) .tak jdu na první představování :)

Skoro vyléčená!

14. listopadu 2009 v 20:43 | Johana |  Moje kecy
Ahoík lidí! nadpis skoro vyléčená protože jsem celý týden ležela doma a léčila se z chřipky..a ty horečky..jejda nesnáším to.Zítra si dopíšu učivo a pondělí utery se asi budu učit.Už se těším na sobotu!! Poprvé za dva týdny jdu na koníkyy supeer!! A o víkendu jdu na bruslák etě lepší! jo a stahuju si hru lineage 2 ,tak uvidím jak mě bude bavit,SB se omlouvá že jsem tento týden neobíhala!!

Novinkyy

6. listopadu 2009 v 21:42 | Johana |  Moje kecy
ahoík,vypadá to jako bych s blogem skončila :D ne sranda :D.. Zítra nejdu za koníkama na oddíl protože mám soutěž z mažoretkama...Příští týden nejdu taky protože jsem na soustředění z mažoretkama....Ale příští,příští týden snad půjdu ke koním ,doufáám a budu mít nové rajtky řerné :)♥Jinak zítra mi prosím ráno držte palečky!!! Prosíímmm ,musíme něo vyhrát :D děkuju moc všem =* ,zatím papik Vaše Johana